Patys leiskime savo norams pildytis

Didžiausią įtaką gilinimuisi į save man padarė žurnalas „Psichologija Tau“. Pasiėmusi šiuo metu turimą seniausią numerį 2008 rugsėjis/spalis, dar kartą perverčiu jį.

Jame esantis straipsnis“ Kaip iš tuščios stiklinės padaryti pilną pasaulį“ mesteli mane atgal bandant prisiminti, kada aš pati susidomėjau pasąmonės galiomis? Ar šis straipsnis davė mintį nusipirkti knygą „J.Murphy . Jūsų pasąmonės galia“?

Žvilgteliu į knygą. Pasirodo, man ją padovanojo 2005m. Ohoo kaip ilgai pažįstu tave, pasąmone J

Paskaičiusi knygą nutariau, kad man lengviausias, aiškiausias kelias į pasąmonę yra per vaizdinius . Mano regimoji atmintis ypač gera. Tad susirandu nuotrauką iš žurnalo, kuri išreiškia tinkamiausiai mano norimą mintį, norą ir pasikabinu ant šaldytuvo. Pamačiusi nuotrauką, automatiškai atsimenu trumpai ir aiškiai suformuluotą norą.

Paskutinis noras buvo (ir žinoma, noriu, kad  tęstusi), kad tarp mano vaikų (6m ir 3.7m)būtų tvirtas ryšys, kad taptų neišskiriami, rastų bendrą kalbą.

Tikriausiai mėnesį laiko kabėjo nuotrauka su dviems vaikais apsikabinusiais vienas kitą, labai laimingais. Toje nuotraukoje, tiesiog jie man atrodė neišskiriami. Tai vyras, tai draugai vis paklausdavo: „ką čia daro svetimų vaikų nuotrauka?“. Kai kam atsakydavau, kai kam tik nusišypsodavau, kai  kurių žodžius praleisdavau pro ausis.

Prieš kokias tris savaites įvyko kažkoks momentinis perversmas – vaikai pradėjo žaisti dviese ypač draugiškai. Visas dienas per rudens atostogas savo kambariuose žaidė, žaidė. Atrodo tik visai  neseniai vienas kitą pažino, suprato kaip gera bendradarbiauti.

Seniau jie irgi žaisdavo. Tačiau dukra Aistė mėgsta vadovauti, o sūnui, kai suėjo 3m, kažkas apsivertė ir

Tai tas pats straipsnis. Jame aiškiai parašyta kaip formuluoti savo norus:

http://www.ve.lt/naujienos/visuomene/psichologija/kaip-is-tuscios-stiklines-padaryti-pilna-pasauli/

Svarbiausia nespauskite savęs. Jus tiesiog ar pamatote ar perskaitote savo užrašytą norą ir gyvenate toliau. Ramiai laukdami kada ateis išsipildymas.

Ypač tiems kam sunku tuo tikėti, tai siūlau priimti kaip būdą, išmokti sukonkretinti savo norą, tikslą ir jį vizualizuoti. Tuomet tas tikslas pasidaro aiškesnis, jau lyg ir matomas, lyg susijungia iš kelių dalių, kurios prieš tai plaukiojo erdvėje, o dabar jungiasi į kažką aiškaus ir konkretaus.

Atkreipkite dėmesį apie ką galvojate, kai jau snūduriuojate. Tuo metu sako, kad  pasąmonė būna lengviausiai prieinama, nes sąmonė snūduriuoja.

 

Lengvo kelio link savo tikslų!

Nuoširdžiai,

Auksė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: