Nevyriški vyrai ir jų atsakingos moterys

Šį kartą pateiksiu savo nuomonę, atsiliepimą apie straipsnį: “Nevyriški vyrai ir jų atsakingos moterys“.

Tai kas rašoma straipsnyje negaliu pritaikyti savo šeimai, nes mano vyras yra atsakingas, vyriškas, idealus tėvas. Tik pradėjus skaityti straipsnį iš karto “iškylo“ viena šeima iš aplinkos.

Man skaitant kyla klausimas, net keli klausimai: Kodėl aš pasirinkau šį vyrą? Kuo jis mane žavėjo iki prasidedant nusivylimui vienu ar kitu jo poelgiu?

Pamąstykit, stenkitės prisiminti gal kas pasikeitė, atsitiko, kad nulemtų tokius pokyčius? Reiktų peržvelgti pokyčius ir savo ir jo gyvenime nuo nepasitenkinimo laikotarpio. Esu parašiusi straipsnį „Santuoka bus laiminga, jei mokysimės suprasti vieni kitus“. Dar kartą pasikartosiu – mokykimės bendrauti, išklausyti, paklausti, pasitarti. Tikėtina, kad per vieną kartą ir nepavyks priimti abiems tinkamo sprendimo, tačiau jei abu, vyras ir moteris, nusiteikę išsaugoti santuoką, tai turėtų nustoti būti užsispyrę kaip vaikai.

Šiame straipsnyje minima, kad moterys puikiai įvaldo vyriškas charakterio savybes. Kad mes esame gabios. Žinoma, kad mes esame gabios ir tai šaunu, bet didesnio išmanymo reikia kada ir kokiose situacijose rodyti vyriškas charakterio savybes, o kada būti išmintinga moterimi. Kai pajutau, kad mano vyras grįžta kaip direktorius, o ne kaip šeimos vyras, užteko pasikalbėti, atkreipti dėmesį į tas situacijas (geriausia iš karto atsitikus kokiai situacijai atkreipti dėmesį, nes vyrai nelinkę ilgai atsiminti). Jis pasirodo net nejuto, kad taip vyksta.

O kas atsitinka, kai moteris, užimanti panašaus pobūdžio padėtį, grįžta namo įsijautusi?

Pati esu moteris ir jokiu būdu nenuvertinu moterų sugebėjimų vadovauti. Svarbu, kad šeimoje išliktumėte išmintinga moterimi. Pati užaugau šeimoje kur mama buvo stipresnė už tėtį, kur buvo skatinama vyrais nepasitikėti. Tad gyvenime buvo etapas, kai aš maniau, kad siekti karjeros, lygiavertiškumo finansiškai yra patys svarbiausi siekiai. Auginant pirmą vaiką, atrodė kaip čia prašysi pagalbos, juk aš pati viską galiu. Juk man nereikia eiti į darbą… Kartą išsikalbėjom ir man net prašyti nereikėjo, pats vyras pasisiūlė konkrečiai kokius darbus galėtų atlikti.

Sūnui ar dukrai augant šeimoje reikia abiejų tėvų  t. y. ir vyriško ir moteriško pavyzdžio. Vyras tik moteriai gali atrodyti „subobėjęs“, tačiau būdamas su vaiku, manau, jis gali visai kitaip atsiskleisti. Svarbu, kad vyras jaustų, jog moteris juo pasitiki, pavyzdžiui, palikdama nors porai valandų su mažu vaiku.

Mano minimoje šeimoje stipri moteris dažniausiai nepriima vyro nuomonės, nesileidžia į diskusijas. Tik ji viena gali nuspręsti ypatingai kas susiję su vaikais.

Aš pritariu šiame straipsnyje aprašytiems punktams apie išmintingą moterį ir apie vyrų vyriškumo padidinimą. Mano atsakingam, vyriškam vyrui vis tiek reikia mano dėkingumo, pasitikėjimo, atsiprašymo, nes tokio pobūdžio veiksmai, nuskambėję žodžiai šeimoje yra kaip gyvybės eleksyras, suteikiantis džiaugsmo, energijos toliau kažką daryti šeimos labui.

Liūdna klausytis kaip stipri moteris visų akivaizdoje viešina ko jos vyras nepadarė, ko negali… Tai lyg juokais pasako, tačiau matau šalia esančiam vyrui nepatogu.

Aš pati nesu tobula ir esu pridariusi klaidų, tačiau tai nedavė man jokių teigiamų pasiekimų. Laiku ir į temą paskaityti straipsniai, pasakytos mintys, man padėjo ir dar padeda tobulėti. Jaučiu, kad tobulėjimui, santykių gerinimui nėra pabaigos.

Šeimos kūrimas tai ne ta diena kai visi švenčiame. Šeimos kūrimas – tai nuolatinis procesas, kuriame dalyvauti turi būtinai ir vyras ir moteris.

Viliuosi, kad mano nagrinėjamas straipsnis ir mano atliepimas į šį straipsnį padės pažvelgti į savo situaciją iš kito kampo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: