Sveiki,

Kartą vyras pasiūlė pasivadinti mentore. Pabėriau jam klausimų: Kodėl čia taip  nutarei? Kažkaip jau nori mane labai sudėtingai vadinti? O ką aplamai tu nori tuo pasakyti?

Vyras šypteli ir taria: tai, kad tave geriausiai apibūdinantis žodis. Mentorius (ė) – nuolatinis įkyrus patarėjas. Na, tikriausiai vyras yra teisus, nes, kaip sakoma, paklausk artimo, draugo nuomonės jei nori apie save daugiau sužinoti 🙂

Tad patariu apsilankyti štai šiame seminare: “Kaip mokyti vaiką laikytis taisyklių ir kaip skatinti jo savarankiškumą? Vieni gal žino ir seka A.Landsbergienės straipsnius, blog’ą, o kiti galbūt nežino jos. Tai tikrai daug žinanti ir mokanti pateikti informaciją kaip elgtis su vaiku vienu ar kitu atveju, pedagogė.

Aš su vyru daugeliu atvejų remiamės šios specialistės patarimais. Matome, kad jos pateikiami patarimai puikiai veikia praktikoje ir nesiblaškome ieškodami kitų šaltinių. Labai nuoširdžiai kviečiu pasidomėti šiuo renginiu ir nepasiduokite minčiai, kad jums  per anksti, nes jūsų vaikas dar mažiukas ar t.t. Niekada neanksti, nes Jūs, Mieli Tėveliai, patys gautą informaciją turite “apdoroti“.

P.S. Jei per tiketa.lt neparduotų jau bilietų, tai manau, kad nuėjus vietoje tikrai galėsite nusipirkti. Na, manau, kad įkyrios patarėjos vaidmenį atlikau 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: