Mano vaikai svečiuojasi “Ramybės palėpėje“

Laikausi nuomonės, kad vaikus reikia supažindinti kuo užsiima tėvai. Tikiu, kad tai dar viena galimybė pabendrauti su vaikais, leisti pasijausti jiems svarbiais, nes labiau įsileidžiame į savo gyvenimą.Tad vaikus atsivedu į savo studiją ir jie žaisdami susipažįsta su mano darbo priemonėmis. Taip pat mato, kaip mama sportuoja ir patys prisijungia parodyti ką geba padaryti.

Atmintyje yra įstrigęs kažkur matytas vaizdas: viduryje minios žmogus išlieka ramus, susikoncentravęs ties užduotimi, kai aplink vyksta begalė veiksmo. Jį užkalbina žmonės. Jis ramiai atsako ir vėl dirba. Minia jam netrukdo, aplinka netrukdo.
Susikaupti ties mankšta man sunkiau kai reikia reaguoti:  “Mama,mama, žiūrėk, ir aš galiu!, “ O tu, mama, ar taip gali“…
Tačiau didelis noras, kad vaikai pajustų, pamatytų, jog aš GYVENU tuo apie ką kalbu kasdien su jais, padeda siekti tos būsenos, kai minia netrukdo. Mes, tėvai, esam pirmieji pavyzdžiai savo vaikams.

Studijoje galima rasti maišelių su žirniais, pupelėmis, kaštonais. Vienas pirmųjų ir aktyviausias “sportininkas“ yra sūnus.Sūnus smagiai tyrinėja žirnius. Po to ėjom spalvinti pėdučių “žemelapio“.  Dukrytei labiau patinka masažai.2015-01-21 12.13.15 dainius studijoje

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: