Sveiki,

Tai ką jaučiu čia ir dabar noriu užrašyti, „įgarsinti“ sau. Tai mano būdas (kelias) suprasti kiek daug turiu čia ir dabar.

Nuostabus sekmadienio rytas. Nuostabūs pusryčiai viduryje kiemo kaitinant ryto saulei. Prie stalo prasideda diskusija, kad reiktų važiuoti prie Lampėdžių karjero. Aš atsisakau, nes labai labai noriu būti namuose.
Vyras „prigraso“ iškart jiems išvažiavus eiti degintis, skaityti knygos. Paklausau vyro patarimo ir pasipuošusi maudymosi kostiumėliu ir skrybėlaite, pasidariusi nealkoholinio mochito, įsitasau po obelimi ant gulto. „Namas prie jūros“ taip vadinasi mano skaitoma knyga. Autorė  Santa Montefiore labai gražiai, vaizdžiai aprašo gamta, prancūziškus sodus ir taip lengva išsivaizduoti, įsijausti į tai apie ką rašoma…

Ir pagaunu save, jau planuojančią kur kokią vynuogę sodinsiu, kur bruknės augs, kur krėslą statysiu, kaip atrodys jau pasodinta laipiojanti hortenzija ir suformuos žydinčią tvorą, kurią laikys skulptūra ir t.t.

Sunku apibūdinti koks nuostabus jausmas, kai supranti kiek daug turi ir kokius mielus pojūčius kelia. Sakoma, kad tik įsimylėjusiems „drugeliai plasnoja pilve“, jie „skraido padangėse“. Tačiau tai netiesa pasirodo. Kiekvieną kartą supratusi kiek daug turiu šiame pasaulyje čia ir dabar „skrajoju padangėse“, o „pilve drugeliai plasnoja“.

Įkvepiu kuo giliau į save šiuos pojūčius. Surandu vietą savo širdyje ir  sandėliuke (esu kažkada rašiusi, kad man galva kaip tvarkingas sandėliukas. Viskas turi savo vietą), kad užklydus niūriam debesiui, galėčiau tuo pasinaudoti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: