Lauke smarkiai lyja. Susigūžiam su abiem vaikais ir dūmiam į darželį. O ten kita vaikų grupė linksmais veidukais, su lietaus drabužiais ruošiasi į kelionę.

Mano veide nušvinta šypsena. Eidama link sūnaus spintelės negaliu atplėšti akių nuo tų linksmų, gražių veidukų.
Koks nuostabus geros energijos, džiaugsmo pliūpsnis man teko tokią lietingą dieną !!!

Jų dėka išlendu iš susigūžusios būsenos ir prisiminiau žurnalo „Psichologija Tau“ (2014 balandis/gegužė) viršelio nuotrauką – dvi merginos po skėčiu su plačiomis šypsenomis.
Straipsnyje “Sutok, akimirka žavinga!“ rašoma :  „Tikriausiai tuo metu negirdėjote, kaip tiksi laikrodis, ir negalvojote nei apie tos dienos, nei apie vakarykščius planus. Tiesiog įsijautėte į akimirką ir gėrėte į save jos grožį. Būtent šį dabarties momento patyrimą ir dovanoja nuostaba.“

Jie man padovanojo nuostabą ir pamačiau lietaus grožį.

Patarimai iš straipsnio kaip įnešti gyvenimo nuostabos:

  • Kasdien stenkitės padaryti ką nors neįprasta.Nuostaba kyla tada, kai susiduriame su dalykais, kurių dar nesame patyrę. Pasiklausykite naujos muzikos, pasižiūrėkite naują filmą, ištyrinėkite Tailando kraštovaizdį…
  • Kuo daugiau laiko praleiskite lauke.Gamta yra puikus nuostabos šaltinis. Stenkitės kuo dažniau eiti pasivaikščioti į parką ar mišką. Būtų idealu, jei galėtumėte sau leisti bent savaitgaliui išvažiuoti kur nors nuošaliau nuo civilizacijos ir nakvoti palapinėje.
  • Bendraukite su įvairiais žmonėmis.Dažniausiai bendraujame su į mus panašiais asmenimis. Tačiau norėdami praplėsti akiratį, įnešti nuostabos elementų į savo gyvenimą, turėtumėte pažinčių dairytis už savo socialinio rato. Pabandykite užmegzti pažintį su tais asmenimis, kurie jums atrodo neįdomūs, ne jūsų skonio. Išbandykite dalykus, kuriais jie domisi. Pažvelkite į pasaulį jų akimis.
  • Pakelkite akis į dangų.Išsiugdykite įprotį kuo dažniau žiūrėti į dangų. Eidami į darbą ar iš jo, vedžiodami šunį stebėkite dangaus žydrynę. Tai vieta, kuri niekada nenustoja keistis. Kai tik galite, naktį stebėkite žvaigždes. Tai padės jums pajusti visatos didybės jausmą. Pabandykite atrasti naujas formas, pojūčius.
  • Užtikrinkite sau kasdienę dozę įkvėpimo. Pradėkite skaityti įkvepiančius tinklaraščius internete, kuriuose dedamos nuotraukos su įspūdingais gamtos vaizdais, gražiais dizaino sprendimais, juokingais paveikslėliais. Vartykite jums patinkančius žurnalus. Dairykitės į gražiai apsirengusius praeivius, iš jų irgi galima pasisemti įkvėpimo.
  • Domėkitės menu.Neįprastos formos ir sprendimai – neišsemiamas žavesio šaltinis. Dažniau eikite į galerijas, muziejus.
  • Išbandykite ką nors nauja.Nauji dalykai kelia nuostabą. Todėl nesiliaukite smalsavę ir bandę įvairias veiklas. Kiekvienoje jų atraskite žavesį keliančių elementų. Viską darykite taip, tarsi bandytumėte pirmą kartą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: