Gyvenimas pagal Jus

mastytojas

Naujieji Metai – kaip simbolinis slenkstis į kažką naujo. Susikurkit mintimis,vaizdiniais, o ne daiktais, dovanomis tą kažką naujo.

Teko tikriausiai girdėti terminus apibūdinančius proto lygmenis: sąmonė (racionalus)  ir pasąmonė (iracionalus). Sąmoningo kvėpavimo sesijos metu vyksta pokalbis su pasąmone.

Protas veikia pagal dėsnį: atsaką, kurį gaunate iš pasąmonės, nulemia jūsų mintys ir idėjos, kurias jūs patys sąmoningai sugalvojate.
Nepamirškite, kad pasąmonė netikrina, geros ar blogos, teisingos ar klaidingos jūsų mintys. Pavyzdžiui, jei sąmoningai nuspręsite, kad tai  ir tai yra tiesa, net jei klysite, jūsų pasąmonė priims tai kaip tiesą ir pateiks rezultatus.

Senas priežodis sako: „ Gydytojas sutvarsto žaizdą, o Dievas ją išgydo“. Vienintelė gydomoji galia gali būti vadinama daugybe skirtingų vardų – gamta, gyvybė, Dievas, kuriantysis intelektas, – tačiau iš tikro tai paprasčiausiai skirtingos formuluotės, kuriomis galima kreiptis į visagalę pasąmonę.

Yra daugybė metodų, kuriais vadovaudamiesi galime pašalinti protines, emocines ir fizines kliūtis. Viena iš metodų yra sąmoningas kvėpavimas.
Šarlis Boduenas profesoriavo Ruso institute, Prancūzijoje. Šis žmogus buvo puikus psichoterapeutas ir mokslinių tyrinėjimų vadovas Niu Nansi sveikatingumo universitete. Jis atrado, kad pasąmonė įtaigai lengviausiai pasiduoda tada, kai žmogų apima snaudulys arba kai jis pasineria į būseną, artimą miegui, – tada beveik visiškai atslūgsta įtampa. Belieka ramiais apmąstymais perduoti idėją pasąmonei.

Idėją, mintį reikia apibūdinti, sutraukti iki trumpos frazės, kuri lengvai įstrigtų atmintyje, ir be perstojo ją kartoti tarsi lopšinę/maldą atsibudus ar prieš miegą ar sąmoningo kvėpavimo sesijos pradžioje išsakyti sau savo intencija/prašymą.

Dažniausiai į šias gydomasias galias atsisukam kai neberandam racionalių sprendimų, kai esam visai susipainioję. Tuomet būna, kad nesuvokiam jau ko mums tiksliai reiktų prašyti. Genialumas slypi paprastume. Tad ir kreipimasis/prašymas gali skambėti paprastai:
Tikiu, kad pasąmonės galia geriausiai žino ko man reikia šiuo metu labiausiai.

Jei jaučiatės neįvertintas, nemėgstamas, kitus kritikuojate (kad ir tylomis), pykstate…pabandykite tokį kreipimasi:
Esu atsakingas (a) už tai, ką galvoju apie save ir kitus. Joks asmuo, vieta ar daiktas negali supykdyti ar išvesti manęs iš kantrybės, nes aš atsisakau suteikti jiems tokią galią.Linkiu sveikatos, sekmės, dvasios ramybės ir laimės Visiems! Kuriantysis intelektas veda, vadovauja ir saugo mane kiekviename žingsnyje.

Te vyksta stebuklai!!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: