Aš esu normalus žmogus

love-yourself1

Drąsiai galiu pareikšti, kad esu normalus žmogus. Skamba jums gal ir juokingai…ir ką reiškia „normalus“ žmogus?
Vienas žmogus labai seniai pasakė: „Tu visad nori kažko daugiau…“. Tas žmogus kalbėjo apie jausmus, emocijas.
Tuomet pamaniau, kad „iškrisiu“ iš visuomenės konteksto, jei norėsiu daugiau.
Tačiau jei labai labai širdelė nori, tai kaip sakoma, pats gyvenimas atsiunčia. Atsirado žmonės, atsirado sąmoningas kvėpavimas ir aš po truputį pradėjau gyventi pagal savo vidaus balsą. Aš pajutusi kaip yra nuostabu, gera būti sau draugiškai, negalėjau sustoti . Tad žingsnis po žingsnio, sunkiau ar lengviau, aš esu savimi.

Man svarbiausia ką aš galiu paimti, supakuoti ir padovanoti iš savo „širdies“. Aš galiu nupirkti ir daiktą, tačiau aš į jį „suguldysiu“ savo meilė, dėkingumą. Net apsikabinimą galiu “įdėti„.
Apie artimus, mylimus žmones mąstau ištisus metus. Kadangi man patinka virti tai: pavasarį skinu pienes ir verdu medų, vasarą verdu jiems uogienes, rudenį – egzotiškas obuolienes, o žiemą visa tai dovanoju. Imbierinių sausainių kvapas sušildo, pripildo dar daugiau meilės manąją širdį ir norisi dar labiau dalintis.
Aš drąsiai tai dovanoju, nes atiduodu į mylimiausių žmonių rankas, tai ką turiu savyje ir tiek kiek galiu duoti šią akimirką.
Aš drąsiai tai dovanoju, nebijodama, kad nesupras, neįvertins. Jei taip atsitiks, jei tai pajausiu, tai reiškia jie laukia tik dovanos/daikto, o nemato turinio, nemato aplink esančių žmonių.

Dar pakankamai daug žmonių bijo parodyti savo jausmų, emocijų artimiems žmonėms, tad pasirenka geriau vaikščioti susiraukę po prekybos centrus ir bandydami surasti kažką ypatingo.
Žmonės bijo pasiduoti kitų įtaigai, kai kalbama apie dvasinį augimą, gilinimąsi į save, o nesupranta, kad jau yra pasidavę globaliai programai „Pirk Laimę“.
Sutinku, kad renkantis dvasinio augimo mokytojus reikia būti atidiems, nes kai kurie žmonės pamatė, kad galima iš to pasipelnyti.

Sustokit, užsimerkit šį vakarą ir pagalvokit: Kaip jus norit sutikti šventes? Ką jus norit dovanoti, o ne kaip reiktų?
Užmirškit kaip kaimynai, draugai, žada švęsti, ką žada dovanoti… Svarbiausia ką jūs patys jaučiat ir norit daryti yra. Nesilyginkit, nesivaržykit su kitais…

Bet kuri mintis, idėja kilusi yra normali, nes jūs patys esat unikalūs, su savo unikaliais jausmais, norais.

Apkabinkit save!!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: