Laimė ir Mama

20160816_153143

Tikiu, kad tai kas vyksta mano gyvenime turi priežastį. Kiekvienas pokalbis, kuris atrodo nereikalingas, bereikšmis tą akimirką, kiekviena užstrigusi frazė, kiekviena ne taip besiklostanti situacija kaip planuota, man nori kažką „pasakyti“. Šį post‘o  atsiradimą nulėmė irgi keletas įvykių.

Noriu pasidalinti informacija, kuri galbūt kažkam gali padėti surasti laimę. Kompleksinis gydymas yra pats efektingiausias būdas: konsteliacijų metų aš mačiau, jaučiau, kad man mama negali daugiau duoti. Sąmoningo kvėpavimo sesijos metu turint jau tokį pajautimą, daug lengviau „įkvėpti“ priėmimą, dėkojimą.
To pasekoje ne tik pagerėjo santykiai su mama, bet ir su dukra.

„Viena iš ankstyvųjų mūsų traumų, kuri mums neleidžia judėti link mūsų laimės yra artimo ryšio su mama arba meilės judėjimo link mamos nutrūkimo trauma arba sužeidimas – kuomet mes norėjome būti priimti, norėjome būti artimi, bet mama negalėjo mums to duoti.
Ir kuomet užaugame su tokiu sutrikusiu judėjimu, kuomet judame link kitų žmonių: link brolių, seserų, link tos pačios mamos, link vyro, link žmonos, – priartėję per tam tikrą atstumą, kartais mes neleidžiame sau priartėti arčiau ir pajusti artimesnio ryšio su žmogumi. Nes didesnis artumas mums reiškia skausmą. Skausmą, kad būsime atstumti.

Tais atvejais, kai jaučiame, jog neprisileidžiam žmonos ar vyro arba kažkokiu būdu pradedame jį ar ją atstuminėti, dažnai dirbant sisteminiu būdu, visų pirma pažvelgiame į santykį ne su vyru ar žmona, o į santykį su mama.
Pirmasis ir svarbiausias santykis šiame gyvenime yra mūsų santykis su mama, per kurią ir gauname gyvenimą. Jei santykis su mama geras –sekasi ir gyvenime.
Geri santykiai su mama – tarsi dovana. Tačiau šią dovaną galime gauti tik tuomet, kai sutinkame ją priimti. T.y., kai galime priimti savo mamą tokią,kokia ji yra. Priimti suprasdami, kad visa tai, ką mama mums davė ar ko nedavė, nėra vien jos pačios indėlis. Kad už jos stovi jos mama, o už jos – močiutė ir t.t. Todėl negali būti jokių priekaištų ar pageidavimų mamai, kad pvz.: ji turėjo būti kitokia – galbūt geresnė, labiau mylinti. Nes būtent iš tokios mamos, kokia ji yra mes ir gimėme tokie, kokie esame.  Todėl ta mama, kurią turime ir yra mums ideali mama.
Dėka savo mamos mes gauname pačią didžiausią dovaną – mūsų gyvenimą. Kartu su gyvenimu gauname ir tą kūrybinę jėgą,kuri teka per tūkstančius mūsų giminės kartų.
Didžiūlė laimė, jei randame kelią link mamos. Nes jei mūsų širdyje yra vietos mamami, jei mes priimam ją – tai ir gyvenimas mus priima,o mes sugebame imti jo dovanas ir galimybes. Čia ir prasideda laimė.“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: